Beijer Electronics Endüstri 4.0 Zirvesinde Yerini Aldı..

Beijer Electronics Operatör panelleri ve IOT cihazlarını Endüstri 4.0 Zirvesinde müşterilerinin beğenisine sundu..Zirvede konuştuğumuz Beijer Electronics Türkiye Ülke Müdürü Tuğrul Yılmaz şunları söyledi;Endüstri 4.0 zirvesinde üretim optimizasyonunu sağlamak ve verimliliği artırmak için data toplama, datayı analiz etmek ve buluta aktarımı sağlayacak kullanıcı dostu yazılımı ile operatör panellerimizi ve IOT cihazlarımızı tanıtma imkanı yakaladık.

Kurulduğu günden bu yana her zaman yönünü geleceğe çevirerek projeksiyon yapan Beijer Electronics, ürünlerini, o günden 10 sene sonrasındaki teknoloji beklentileri öngörerek tasarlıyor. Bugün Endüstri 4.0 temelinde konuşulan uzaktan erişim teknolojisini uzun yıllar öncesinden ürünlerine adapte ettiklerini kaydederek, “2000 yılında ürettiğimiz panellerde uzaktan erişim özelliğini, panellerimizin standart özelliği olarak sunmaktaydık. 2014 yılından başlayarak, bize yöneltilen taleplerde uzaktan erişim işlevi sıklıkla sorulmaya başlandı. Bu örneği özellikle veriyoruz ki, bugünün Endüstri 4.0 konseptinin otomasyon sektöründeki ilk temeli olması açısından önemli bir örnektir” dedi. 

Tuğrul Yılmaz sözlerine şöyle devam etti; Beijer Electronics’in vizyonu ile ilgili olarak ise “Kritik iş uygulamalarındaki süreçleri optimize etmek için, insanları ve teknolojileri birbirine bağlayan çok uluslu, sektörler arası bir yenilikçi markayız. Endüstriyel Nesnelerin İnterneti için kullanıcı dostu yazılım, donanım ve hizmet içerecek şekilde, müşterilerimizin hedeflerini en gelişmiş çözümlerle karşılama konusunda onlara imkan sağlıyoruz”

Başarılı olduğumuz sektörler arasında ise; makina imalatı, gıda endüstrisi, denizcilik, savunma, altyapı, su/atık su sistemleri, ulaşım, madencilik ve ağır koşullar altında çalışmakta olan tüm endüstriler yer almaktadır.

Author: Mustafa Fazlıoğlu

Mustafa FAZLIOĞLU;1990 yılı İ.T.Ü Elektrik Mühendisliği Mezunu. Mustafa FAZLIOĞLU 1990 yılından beridir Elektrik Mühendisliğinin yanısıra Teknik Medya’da faaliyet göstermektedir. www.elektrikhaber.com , www.mustafafazlioglu.com.tr, www.guneshaber.net, www.otomasyonhaber.net haber portalları bir Mustafa Fazlıoğlu yapımıdır......